А+В Україна,вогнезахисні матеріали,склади,штукатурки,фарби, лак, які спучуються, спучений вермикуліт, вогнезахист деревини, дерев\'яних конструкцій, повітроводів, металоконструкцій, залізобетонних конструкцій, кабельної продукції, захист від вогню, пасивний протипожежний захист, технології, межа вогнестійкості, нерозповсюдженість вогню, вогнезахисні роботи, проектування, покриття, пожежна безпека
A+B Украина »  Матеріали та технології  »  Вогнезахист металоконструкцій
русский українська english
Вогнезахист металоконструкцій
Феникс СТС
Феникс СТВ
Неоспрей
Вогнезахист З/Б конструкцій
Вогнезахист деревини
Вогнезахист повітроводів та систем димовидалення
Вогнезахист кабеля і кабельні проходки
Протипожежні муфти
Неоспрей

Н Е О С П Р Е Й - огнезащита конструкций


ТУ 5767-001-66959951-2010


 

1. ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС І ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ВОГНЕЗАХИСНОГО МАТЕРІАЛУ

Вогнезахисне покриття НЕОСПРЕЙ складається зі спученого вермікуліту, неорганічного зв'язуючого, наповнювачів і цільових добавок. Вогнезахисне покриття є негорючою теплоізоляційною системою, що характеризується малою повітропроникністю і високими теплозахисними властивостями, що дозволяють захистити будівельні конструкції від дії теплового потоку і полум'я в перебігу заданого часу.

Матеріал поставляється у вигляді сухої суміші.

Область застосування

НЕОСПРЕЙ застосовується як конструктивний вогнезахист сталевих, залізобетонних несучих і захищаючих будівельних конструкцій на всіх видах об'єктів цивільного і промислового будівництва, в т.ч. на об'єктах харчового, лікувально-профілактичного, освітнього і розважального призначення.

НЕОСПРЕЙ підвищує межу вогнестійкості сталевих будівельних конструкцій до 3-х годин.

НЕОСПРЕЙ є високоефективним теплоізолятором і під дією вогню не змінює зовнішнього вигляду, не розтріскується і не відшаровується від поверхні конструкції, що захищається. Покриття витримує невеликі вібрації і деформації.

НЕОСПРЕЙ не має в своєму складі азбесту і інших, шкідливих для здоров'я людини і навколишнього середовища компонентів.

2. Нормативно-технологічна база

ТУ 5767-001-66959951-2010.

Вогнезахисне покриття НЕОСПРЕЙ сертифіковане на серійне виробництво і відповідає вимогам пожежної безпеки ДБН.В 1.1-7-2002, ДСТУ БВ.1.1.-4-98

Технологічний регламент по застосуванню вогнезахисного покриття НЕОСПРЕЙ. Сертифікати і нормативно-технічна документація надаються за запитом.

3. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Щільність покриття
490 кг/м³
Термін служби покриття
не менше 25 років
Температура плавлення
вище 1300 °C
Теплопровідність покриття
0,11 Вт/м К
Теплоємність
1,0 кДж/кг К

Витрата для отримання покриття товщиною 10 мм

(без урахування технологічних втрат)
4,0 кг/м²
 
 
 
Товщина покриття НЕОСПРЕЙ (мм) залежно від необхідної межі вогнестійкості і зведеної товщини металу
Зведена товщина металу, мм*
Межа вогнестійкості**
R 120
R 150
R 180
3,40
28
32,8
37,5
5,76
26,1
30,1
34,2

* Зведена товщина металу - відношення площі перерізу металевого профілю до периметру, що обігрівається.

4.СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Підготовка поверхні до нанесення покриття

талеві заґрунтовані конструкції повинні бути чистими і сухими і при необхідності знежиреними. Для знежирення поверхні слід використовувати рідкі лужні миючі засоби. Залишки миючого засобу повинні бути ретельно змиті водою. Сталеві конструкції без захисного антикорозійного покриття повинні бути ретельно очищені від іржі і грязі механічним способом і заґрунтовані відповідно до СнІп 2.03.11-85 «Захист будівельних конструкцій від корозії». Адгезія шару ґрунтовки до металевої поверхні повинна бути не менше 2 балів по ГОСТ 15140 (по методу гратчастих надрізів). Вибір виду антикорозійної ґрунтовки проводиться по рекомендації фахівців компанії «А+В». Залізобетонні конструкції повинні бути очищені від пилу, грязі і не мати масляних забруднень. Рихлі шари бетону, а також поверхні, раніше обштукатурені або забарвлені масляною або водоемульсивною фарбою, необхідно очистити механічним способом до чистого бетону, застосовуючи для цього піскоструминні агрегати сухого або мокрого типу. Підготовлені поверхні повинні бути додатково оброблені грутовкою ФЕНІКС КОНТАКТ (Виробник: ТОВ «А+В»). Ґрунтовка повинна рівномірно змочувати поверхню. Вогнезахисне покриття можна наносити після повного висихання ґрунтовки. Ретельна підготовка поверхонь до нанесення вогнезахисного матеріалу дозволить надалі уникнути проблем з відшаровуванням матеріалу і дефектами поверхні.

Умови проведення робіт
Нанесення покриття і формування покриття повинні здійснюватися при температурі повітря не нижче +5°С. Температура не повинна опускатися нижче протягом всього часу формування вогнезахисного покриття (30 діб).
 
Нанесення
Вогнезахисне покриття НЕОСПРЕЙ наноситься на поверхні, що захищаються, штукатурними агрегатами методом мокрого торкретування.

Увага! Використання ручних методів нанесення неприпустимо.

В якості води зачинення можна використовувати як питну, так і технічну воду, що не містить поверхне-активних речовин, які можуть несприятливо впливати на процес зачиннення і адгезіонні властивості покриття.

Для нанесення покриття рекомендується використовувати штукатурні агрегати серії: Duomix plus, M3 і Мзе (виробництва «M-tec» , Німеччина), G4 і G5 (виробництва «PFT», Німеччина).

Початок «схоплювання» покриття складає 2,5-4 години, закінчення - не більше 3 діб. Остаточний набір міцності відбувається за 30 діб.

Увага!
При нанесенні штукатурного покриття НЕОСПРЕЙ в умовах високих температур, низької вологості і протягів, щоб уникнути відшаровування матеріалу і появи тріщин, рекомендується через добу після нанесення зволожити поверхню покриття. Нанесення НЕОСПРЕЯ на підготовлену поверхню повинне виконуватися залежно від необхідної товщини покриття за декілька проходів. Товщина що наноситься за один технологічний прохід шаруючи - 10-20 мм. Кожен подальший шар покриття наноситься не раніше, чим через 3-5 годин. Для надання покриттю естетичних властивостей, захисту від дії атмосфери і агресивних середовищ поверхню покриття можна обштукатурити фінішною шпатльовкою і при необхідності пофарбувати. Вибір покривного матеріалу для різних умов експлуатації покриття проводиться спільно з фахівцями компанії «А+В».

5. УПАКОВКА МАРКІРУВАННЯ ЗБЕРІГАННЯ

Вогнезахисний склад НЕОСПРЕЙ упаковується в багатошарових поліетиленових або поліпропіленових мішках.
Зберігання повинне проводитися в закритих складських приміщеннях при температурі навколишнього середовища від -40°С до +50°С у умовах, що не допускають ущільнення складу.
Термін зберігання в заводській упаковці - 12 місяців з дати виготовлення.

6. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Для захисту від пилу при нанесенні покриття необхідно використовувати засоби захисту дихання. Особи, пов'язані з нанесенням вогнезахисного покриття повинні бути забезпечені спецодягом.

7. ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ

Інструмент і устаткування після роботи промиваються водою.

 « назад


Правила з вогнезахисту (НАПБ Б.01.012-2007)
 

null

выбрати галерею ...

Україна, 01033, м.Київ
вул.Жилянська, 30 А, оф. 3
тел /факс: (044) 569 95 09, 537 07 75

e-mail: див. Контакти
http://www.aplusb.kiev.ua
  разработка сайта