А+В Україна,вогнезахисні матеріали,склади,штукатурки,фарби, лак, які спучуються, спучений вермикуліт, вогнезахист деревини, дерев\'яних конструкцій, повітроводів, металоконструкцій, залізобетонних конструкцій, кабельної продукції, захист від вогню, пасивний протипожежний захист, технології, межа вогнестійкості, нерозповсюдженість вогню, вогнезахисні роботи, проектування, покриття, пожежна безпека
A+B Украина »  Матеріали та технології  »  Вогнезахист деревини
русский українська english
Вогнезахист металоконструкцій
Вогнезахист З/Б конструкцій
Вогнезахист деревини
ФЕНИКС® ДБ
Вогнезахист повітроводів та систем димовидалення
Вогнезахист кабеля і кабельні проходки
Протипожежні муфти
Вогнезахист деревини

Одним з найбільш поширених будівельних матеріалів є деревина та вироби з неї. Проте деревина має властивість легко займатись і горіти. Тому вогнезахист деревини має велике значення. Найбільш ефективним методом вогнезахисту деревини є обробка вогнезахисними покриттями.

Відповідно до ГОСТ 16363-76, до вогнезахисних засобів відносяться тільки покриття I і II групи вогнезахисної ефективності. Склади I групи забезпечують втрату маси захищеної деревини не більше дев'яти відсотків (засоби, які забезпечують отримання деревини, що важко згорає), а складів II групи - втрати маси в межах від дев'яти до тридцяти відсотків (засоби, які забезпечують отримання деревини, що важко загоряється).

У разі застосування деяких засобів вогнезахисту допускається додаткова обробка захищених поверхонь фарбами і емалями з метою захисту від вологи і надання поверхні декоративного вигляду. Марки фарб і емалей повинні бути вказані в технологічних регламентах на засіб вогнезахисту, який застосовується.

Засоби вогнезахисту мають різну експлуатаційну стійкість та довговічність. У зв'язку з цим, необхідний систематичний контроль стану захищеної поверхні і, в разі потреби, проведення своєчасних ремонтно-відновлювальних робіт.

Засоби, які використовуються для вогнезахисту деревини та виробів з неї, підрозділяються на наступні види:

  • лаки, які утворюють на поверхні, що захищається, тонку прозору плівку, що зберігає текстуру деревини, але при цьому захищають від займання;
  • фарби, які утворюють на поверхні, що захищається, тонкий непрозорий шар, що перешкоджає займанню, розповсюдженню полум'я по поверхні і навіть захищає від дії вологи;
  • покриття, замазки - склади пастоподібної консистенції, що захищають від займання, але не мають декоративних властивостей;
  • просочення - водні розчини солей (антипіренів), що наносяться на поверхню деревини, або що вводяться методом глибокого просочення під тиском або методом прогрів-холодна ванна і знижують її пожежну небезпеку.

Крім того, засоби вогнезахисту можуть бути стійкими до впливу атмосфери і нестійкими. Засоби, нестійкі до атмосфери, експлуатуються в умовах закритих опалювальних приміщень з відносною вологістю повітря не більше 70%.

Необхідно пам'ятати, що вогнезахисні покриття на основі рідкого скла та деяких інших компонентів при хімічній взаємодії з агресивними газами, що містяться в повітрі, можуть покриватися плямами і тріщинами, що погіршує їх властивості.

Враховуючи вищевикладене, ми пропонуємо високоефективний та високотехнологічний вогнезахисний матеріал, що спучуються, ФЕНИКС ДБ виробництва компанії “А+В”.

Протоколами кліматичних випробувань підтверджений термін служби цих матеріалів протягом 30 років. « Матеріали та технологіїПравила з вогнезахисту (НАПБ Б.01.012-2007)
 

null

выбрати галерею ...

Україна, 01033, м.Київ
вул.Жилянська, 30 А, оф. 3
тел /факс: (044) 569 95 09, 537 07 75

e-mail: див. Контакти
http://www.aplusb.kiev.ua
  разработка сайта