А+В Україна,вогнезахисні матеріали,склади,штукатурки,фарби, лак, які спучуються, спучений вермикуліт, вогнезахист деревини, дерев\'яних конструкцій, повітроводів, металоконструкцій, залізобетонних конструкцій, кабельної продукції, захист від вогню, пасивний протипожежний захист, технології, межа вогнестійкості, нерозповсюдженість вогню, вогнезахисні роботи, проектування, покриття, пожежна безпека
A+B Украина »  Питання, які часто задаються  »  Запитання та відповіді
русский українська english
Вогнезахист металоконструкцій
Вогнезахист З/Б конструкцій
Вогнезахист деревини
Вогнезахист повітроводів та систем димовидалення
Вогнезахист кабеля і кабельні проходки
Протипожежні муфти
Запитання та відповіді


  1. Які грунти та фарби сумісні з вогнезахисними матеріалами

Які грунти та фарби сумісні з вогнезахисними матеріалами
Для забезпечення захисту вогнезахисних матеріалів від дії оточуючого середовища або для нададння вогнезахисному покриттю  декоративних властивостей необхідно застосовувать покривні матеріали. При нанесенні вогнезахисту на металеві конструкції, фахівцям, що працюють в сфері вогнезахисту, доводиться стикатись з питаннями сумісності вогнезахисту з покриттями, що нанесені на конструкції. Вогнезахист металу (незалежно від його вигляду - фарба, штукатурка, облицювання) віконується між грунтовкою та кінцевою (захисною, декоративною) обробкою. При цьому важливо мати високу адгезію до грунту та покривного до вогнезахисту. Окрім цього покривний матеріал не повинен погіршувать якісні властивості вогнезахисту. Для декоративного (або захисного) покриття, вогнезахисту, що  виконана «Неоспреем» або «Екопластом» можливо застосування будь-яких покривних матеріалів. Єдиною умовою є обробка поверхні вогнезахисту складом «Феникс контакт» і тільки після того наносити покрывний матеріал.

Застосування вогнезахисних фарб, що спучуються («Феникс СТС» и «Феникс СТВ») вимагає підбору сумісних грунтівок та покривних матеріалів. Деякі з таких матеріалів перевірені на сумісність з  «Феникс СТС» та «Феникс СТВ». Таблиці сумісності розміщені на сайті. З ними можна ознайомитись у розділі \"Матеріали та технології\", меню «Сумісні грунти та фарби».

[ Задати своє запитання ]

« назадПравила з вогнезахисту (НАПБ Б.01.012-2007)
 

null

выбрати галерею ...

Україна, 01033, м.Київ
вул.Жилянська, 30 А, оф. 3
тел /факс: (044) 569 95 09, 537 07 75

e-mail: див. Контакти
http://www.aplusb.kiev.ua
  разработка сайта